Logo - Ikigai - Favicon - Transparent

Tréninkový program

Tréninkový program

Logo - Ikigai - Favicon - Transparent

IKIGAI KOUČKA

IKIGAI

KOUČKA

Jedinečný výcvik pro koučky, průvodkyně, konzultantky a ženy v pomáhajících profesích

Přihlas se do nového 8týdenního programu

a získej metodiku Ikigai USP právě teď!

Začínáme 2.1. 2022 a pro 10 z vás je právě připravený první běh.

Ikigai je japonský koncept hledání smyslu života. Slovo zastřešuje oblast hledání smysluplného směru nebo smyslu života a s tím spojených činností, vedoucích k dosažení ‚ikigai‘, tedy pocitu uspokojení se smyslem života.

USP neboli Unique Selling Proposition je výraz ze světa marketingu a znamená „to, co má naše značka a ostatní ne“, jedná se o unikátní vlastnost, která odlišuje od ostatních, a je zároveň relevantní pro cílovou skupinu.

Pomoz lidem objevovat jejich skutečnou podstatu a smysl.
Je tě potřeba!

Nejdřív si ale přečti o této typické situaci, která se děje tvým klientům …

Veškerá transformace začíná důkladným uvědoměním si sebe sama.

Dnešní doba je zrychlená. Denně na nás míří tolik sdělení, požadavků druhých a nabídek, že se v tom můžeme snadno ztratit. Většina lidí jede na autopilota, aniž o tom ví a tak se velmi často stává, že se jednoho dne probudíme a s hrůzou zjistíme, že jsme někde, kde vůbec vlastně nechceme být. Jak se to stalo?

Proč dělám práci, která mě vůbec nebaví a nevidím v ní smysl? Proč mi moje denní aktivity berou veškerou energii? Proč mě všichni kolem štvou? Proč mám chuť ze svého života neustále unikat? Proč mám pocit, že jsem tu možná úplně zbytečně? Proč mě nikdo neocení?

Takové otázky napadají více lidí, než si myslíme. Něco v životě zkrátka neladí.
Ta situace je mnohdy jeví jako bezvýchodná, ke změně nám chybí sebevědomí, odvaha i vize a směr, kam vlastně vykročit. V životě se nám dějí různé situace, které nám způsobily bolest a my se přes ně nemůžeme přenést. To všechno nás drží na místě a my se pořád motáme v kruhu.

V této chvíli by nám ohromně pomohla podpora někoho, kdo by nás uviděl v jiném světle.

Někoho, kdo:

“I malý klíč může otevřít velké dveře.”

Ikigai koučink je klíčem.

Ikigai koučka je tím člověkem. 

Hloubkovou introspekci bychom si měli dopřávat minimálně jednou za 7 let. A tento proces je skvělým nástrojem.

Oproti jiným nástrojům sebepoznání je unikátní svou niterní hloubkou, kde se snoubí duše i rozum.

Jitka Zoderová

Jsem autorka projektů, certifikovaná koučka a milovnice přirozeného prodeje. Před pár lety jsem kvůli okolnostem prodala firmu, která pro mě hodně znamenala.

Každý den jsem pak usilovně přemýšlela, co se sebou a životem dál. Bylo to velmi těžké období. Až jednoho dne jsem narazila na slovo Ikigai. Začala ho studovat do hloubky, testovat na sobě a díky tomu znovu objevila sebe a svůj další směr.

Najednou jsem věděla kam a proč vykročit. A můj život dostal úplně novou šťávu. Rozhodla jsem si to know-how, které mi tak dlouho trvalo nabýt, nenechat jen pro sebe.

Začala jsem dělat workshopy, pracovat s klienty, vést kurzy, skrz které si ujasnilo své Ikigai už 900+ lidí, zažila Ikigai v Japonsku na Okinawě a momentálně pomáhám ostatním objevovat jejich poslání a hledat jedinečné cesty k jeho realizaci ve fyzickém světě.

Objednej se na vstupní rozhovor se mnou v průběhu listopadu a zjisti, jestli je to pro tebe.

Co obnáší metodika USP?

Metodika Ikigai USP je ucelená metoda, která provádí člověka během 5 sezení hloubkovou introspekcí. Výchozí pozice je člověk, který neví, v čem je dobrý, nezná své možnosti, stojí na místě nebo se točí v kruhu a nemá příliš velkou důvěru v sebe sama. Během procesu se učí ladit sám na sebe, společně mapujeme osu jeho života a odhalujeme slepá místa. Koučovaný se na sebe dívá novýma očima. Objevujeme kam ho to vede, definuje si své osobní životní hodnoty. Člověk na konci procesu zná své unikátní hrací hřiště, získá nový sebenáhled, je ztotožněn se sebou sama a má obrovskou chuť dělat kroky, které ho dovedou tam, kam potřebuje. Pro úspěšné dokončení je zapotřebí klientova plná pozornost na proces a také vytvoření prostoru od kouče, který vkládá svou maximální způsobilost.”

Rozšíření znalostí o metodiku Ikigai USP se hodí pro:

Připoj se do Ikigai týmu a staň se hybnou silou pro udržitelnou budoucnost,

kde je ještě více lidí na správných místech.

Měla jsem sen o týmu podobně laděných lidí, kteří mají vášeň v sebepoznání a společně děláme zásadní službu společnosti. Ze snu vznikla konkrétní vize, kterou právě měním v realitu. Připoj se právě teď a žij svůj dreamjob!

Příležitosti na pracovním poli budou velké a lidi čekají změny a přesuny.
Proto jsem se rozhodla dát dohromady ucelenou metodiku a předat ji se všemi zkušenostmi získanými za poslední roky dalším zapáleným lidem. 

Výcvik obsahuje:

1. Ladění se na optiku Ikigai

2. Co miluješ

3. V čem vynikáš

4. Co svět potřebuje

5. Za co dostaneš zaplaceno

6. Kdo opravdu jsi

Ikigai sekce:

Marketingovo-prodejní sekce:

Podpůrná sekce:

Bonusová sekce:

Videa s hosty:

Podpůrná sekce:

Bonusová sekce:

Videa s hosty:

Po absolvování tohoto komplexního výcviku budeš mít v rukou fungující nástroj sebepoznání,po kterém je na trhu velká poptávka. Návratnost investice již po 3 klientech.

Cena kurzu: 35.000 Kč

(možnost až 4 splátek – á 8.750 Kč)

Výhodná cena do 30.11.2021: 29.000 Kč

Chceš se dozvědět více o Ikigai?

Otázky a odpovědi:

Kurz startuje 2.1.2022 a dále bude následovat 5 setkání po 90 minutách 1×14 dní. Kurz je veden online formou. Součástí výcviku bude i samostudium a práce ve dvojicích. Předpokládaná doba studia je přibližně 3-4 hodiny týdně.

Budeme se bavit o tvé vnitřní motivaci a o tom, jak výcvik zapadá do tvé vize. Odpovím také na všechny tvé otázky. V případě, že bude všechno sedět, domluvíme další kroky. (termíny, platba, technikálie atd.)

Pro tyto případy jsem stanovila splátkový kalendář na 3 části. Pokud potřebuješ rozdělit na ještě menší části, objednej se na vstupní rozhovor a pokud nám to bude dávat opravdu velký smysl a mělo to být jedinou brzdou, společně objevíme řešení.

Ano. Poskytuji 100% záruku spokojenosti a průběžně ji během výcviku kontroluji v rámci zpětných vazeb.